Ajans PR Kişiye Özel PR Çalışmaları Paketi

Tanınmış olmasına rağmen internet üzerinde yeterince yer bulamayan marka ya da şahıslar, internette hak ettikleri konuma sahip olabilmek için çeşitli hizmetlerden yararlanmayı istemektedir. Kişiye özel PR çalışması paketi kapsamında, bu konudan mustarip olan şahıs / markalara en iyi hizmeti vermekteyiz.

Firmalar ya da kişilere yönelik hazırlanan profesyonel metinlerin doğru ve bilgilendirici haberlerin oluşturulması ile bu haberlerin doğru dijital mecralar ve ulusal gazetelerde yayınlanması, gelişmiş reklamcılık çalışmalarından bir tanesidir. Bu nedenle çoğu şahıs ya da marka, bu tür hizmetlere başvurmakta ve kendilerini ya da markalarını sistemli bir şekilde tanıtma şansı elde etmektedir. Kişisel PR çalışmalarının yanında markalar ve firmalara yönelik kurumsal PR çalışmaları kapsamında başlattığımız kampanyamızın detayları belli oldu. Ajans PR olarak kişiye özel PR çalışması paketi üzerinden yenilikçi ve teknolojik hizmetlerimizi geniş bir kitleye sunmaktayız. Sizler de doğru reklamcılık modeli ile internet dünyasında ön planda yer alabilirsiniz.

İnternet Sitelerinde Haber

İnternet sitelerinde haber yayınlanması, son zamanların en önemli hizmet türlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin ilk kurumsal PR tanıtım ajanslarından biri olarak kişi ve markaların ulusal ve global bazda tanıtılabilmesi için yenilikçi hizmet sunmaktayız. Türkiye’nin en büyük siteleri olarak değerlendirilen pek çok site ile iş birliği içerisindeyiz.

Bu kapsamda, gelişmiş reklamcılık çalışmaları dahilinde, marka ve şahısları en efektif şekilde tanıtan haberler oluşturarak bu haberleri internet sitelerinde yayınlamaktayız. İnternet sitelerinde haber yayınlanması, markaların olumlu bir itibar kazanabilmesi adına oldukça önemlidir. Bu nedenle sistemli bir çalışma içerisindeyiz ve sürecin her aşamasında müşterilerimizi doğru bir şekilde bilgilendirmekteyiz.

Ulusal Gazetelerde Haber Baskısı

Markalar için sunulan reklamcılık çalışmalarından bir diğeri de markaların haberlerini oluşturmak ve bu haberleri ulusal gazetelerde yayınlatmaktır. Müşterilerimizin belirtmiş olduğu hususları ön planda tutmakta olup bu hususlara göre markayı en iyi şekilde tanıtan haber metinlerini oluşturmaktayız. Oluşturduğumuz haberleri ulusal gazetelerde haber baskısı şeklinde yayınlamakta olup markaların olumlu itibar kazanmasına destek olmaktayız.

Türkiye’nin en büyük ulusal haber siteleri olan Hürriyet, Akşam, Milliyet, Güneş, Haberler.com, Sondakika.com, Yenisafak.com, CNN Türk ve Posta ile iş birliği içerisindeyiz. Bunun yanı sıra Türkiye genelinde en bilinen ulusal haber ajansları olan DHA (Demirören Haber Ajansı), İHA (İhlas Haber Ajansı) ve ANKA Haber Ajansı ile yaptığımız anlaşmalar sonucunda yerel ve ulusal PR haber bülteni yayını çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sektöre Göre TV’de Habere Çıkma Hizmeti

Marka ve şahısların en iyi şekilde tanıtılabilmesi için sunulan hizmetlerden bir diğeri de uygun sektöre göre TV’de programa çıkma olarak tanımlanabilir. Kendinizi ya da markanızın itibarını yükseltebilmeniz için çıkabileceğiniz TV programlarını belirleyerek bu süreçte atmanız gereken adımlar konusunda sizlere destek olmaktayız.

Sizler de marka itibarı kapsamında sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle markanızı en iyi reklamcılık yöntemleri üzerinden tanıtma şansı elde edebilir, çalışmalarınızı kurumsal bir zemin üzerinden sürdürebilirsiniz. Ajans PR, uzman ekibi ve yenilikçi hizmet anlayışıyla her daim sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.