Haber ajanslarında reklam vermek

Türkiye’de sosyal medya kullanımının hızla artması, internet ünlülerini de ortaya çıkardı. Özellikle sosyal medya fenomenleri ve youtuberler ne kadar kazanç sağlıyor sorusunun yanıtını arayanlar, onlar gibi ünlü olmak için çalışmalar yapıyorlar. En kestirme yoldan ünlü olmak için internet reklamlarının önemini fark eden kullanıcılar, özellikle Google reklamları ve Youtube reklamları üzerine kafa yoruyorlar. Ancak burada rekabete göre fiyatların belirlenmesinden, uzun süre reklam verme gerekliliği, masrafların da artmasına yol açabiliyor. Ünlü olmak isteyenler PR çalışması ile Google ya da Youtube reklamlarına masraf etmeden de tanıtım yaptırabiliyorlar.

Google reklam vermek yerine ajanslarda haber yaptırmak

Nasıl mı oluyor bu? Tabi ki bizimle çalışarak. İnternet reklamı yerine en çok reklam veren siteler sizler için daha ideal bir yolsa, youtube reklam alma ya da Google reklam vermek ile hiç zaman harcamayın. Anlaşmalı olduğumuz İhlas Haber Ajansı ve Demirören Haber Ajansı’nda haberlerinizi yayınlayabiliriz. bunu dilerseniz evinize muhabirlerimizi göndererek yapabilir ve hazırladığımız bu haberi televizyon kanallarında da yayınlatabiliriz. Böylelikle, araya farklı şirketleri sokmadan televizyonlarda, haberlerde firmanız ya da sizinle ilgili haberleri tüm Türkiye görebilir.

Reklam Ajansları Ne İş Yapar?
Reklam Ajansları Ne İş Yapar?

Ajans reklamı nasıl yapılıyor?

İnternette reklam yapma artık çok kolay. Sadece internette değil, televizyon reklamları da bizim verdiğimiz hizmetlerden biri. Özellikle tanınmış olmasına rağmen, kendilerine medyada yer bulamayan sosyal medya fenomenleri, futbolcular, oyuncular ya da firmalar. Hizmetimiz sizi de yakından ilgilendiriyor. Reklam nasıl yapılır diye kafa yormak yerine en çok reklam veren sitelerde haberinizi de yapabiliyoruz. Reklam verme dışında tüm hizmetlerimizin detayları ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Reklami nerelerde yapıyoruz?

Google reklam vermek için organik reklam hizmeti Google reklam alma dışında, bağımsız sitelerde haberlerin yayınlanması ya da ajanslara gönderilen tek bir haberin, tüm haber sitelerinin onayına gönderilmesi şeklinde yapılabiliyor. İnternet reklamı için güvenle çalışabileceğiniz Ajans PR Türkiye’de bu konuda hizmet veren sayılı PR ajansları arasında yer alıyor. Hizmet detayları ile ilgili detaylar için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.