Hakkımızda

Ajans PR 2019 yılında Kurumsal PR Danışmanı Necmettin Kar tarafından Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Kısa sürede İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya gibi büyükşehirlerde de hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’de son yıllarda online reklamcılığın büyük bir ihtiyaca dönüşmesi ile, bu alandaki hizmet yetersizliğinin de farkına vararak Google, Sosyal medya ve internet reklamcılığı alanında profesyonel hizmet odaklı PR çalışmaları yapan Ajans PR İstanbul başta olmak üzere İzmir, Ankara, Adana, Bursa ve daha birçok ilde yaşayan kişiler ve kurumlar için tanıtım haberleri ve PR çalışmaları yapmaktadır.

Ajans PR, PR çalışmalarında Türkiye’nin en etkili ajanslarından DHA (Demirören Haber Ajansı) ve İHA (İhlas Haber Ajansı) ile, en tecrübeli internet medya organlarından Hürriyet, Milliyet, Akşam, Güneş, Posta, CNN Türk, Haber7.com, Haber3.com, Haberler.com, Sondakika.com, Yenisafak.com, Mynet.com, Turkiyegazetesi.com.tr, Beyazgazete.com.tr, Tgrthaber.com.tr, Gazeteduvar.com.tr, Timeturk.com, Memurlar.net gibi  sitelerle çalışmaktadır.