Ajans PR 2019 yılında Kurumsal PR Danışmanı Necmettin Kar tarafından Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Kısa sürede İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Kocaeli, Konya gibi büyükşehirlerdeki markalar ve firmalar için de hizmet vermeye başlamıştır.

 

Türkiye’de son yıllarda online reklamcılığın büyük bir ihtiyaca dönüşmesi ile, bu alandaki hizmet yetersizliğinin de farkına vararak Google, Sosyal medya ve internet reklamcılığı alanında profesyonel hizmet odaklı PR çalışmaları yapan Ajans PR , büyümek ve etkili bir marka olmak isteyen şirketler ya da kişiler için tanıtım haberleri ve PR çalışmaları yapmaktadır.

 

Ajans PR, PR çalışmalarında Türkiye’nin en etkili ajanslarından DHA (Demirören Haber Ajansı), İHA (İhlas Haber Ajansı), ANKA (Anka Haber Ajansı) ile en tecrübeli internet medya organlarından Hürriyet, Milliyet, Onedio, Webrazzi, MarketingTurkiye.com.tr, Akşam, Güneş, Posta, Star, CNN Türk, Karar.com, NTV.com.tr, Sabah.com.tr, Takvim.com.tr, Ahaber.com.tr, F5Haber.com, Dunya.com, Yeniasir.com.tr, Fotomac.com.tr, Fanatik.com.tr, Ensonhaber.com, TV100.com, Haber7.com, Haber3.com, Milligazete.com.tr, Sozcu.com.tr, Acunn.com, Haberler.com, Sondakika.com, Yenisafak.com.tr, Mynet.com, Turkiyegazetesi.com.tr,  Tgrthaber.com.tr,  Timeturk.com, Memurlar.net gibi Türkiye’nin en büyük siteleri ile çalışmaktadır.

 

Ayrıca firmalara ve kişilere yönelik PR hizmetimiz ajanslar aracılığıyla TRT 1, TRT Haber, Star TV, Show TV, atv, Kanal D, Kanal 7, FOX TV, Beyaz TV, A Haber, CNN Türk, Haber Global, Habertürk, Halk TV, KRT Kültür, NTV, Tele1, TGRT Haber, TRT Haber, TV100, TVNET, Ulusal Kanal ve Ülke TV gibi ulusal televizyon kanallarına da servis edilmekte ve bu kanallarda da haberleriniz yayınlanmaktadır. Ajans PR sadece Türkiye’de değil, global basın bülteni paketleriyle ABD, Almanya, İngiltere, İtalya, Hollanda, Belçika, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan gibi ülkeler yerelinde haber servisleri de yapmaktadır.

 


____

Ajans PR tescilli markadır ve NK Ajans Reklamcılık E-Ticaret Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir.