Hürriyet ve Milliyet’te haber yaptırmanın maliyeti

Türkiye’nin en büyük medya organlarından Hürriyet’te haber yaptırma ne kadar? Ahmet Hakan ile ilgili Birgün’de yer alan Hürriyet’te haber yaptırma fiyatlarının ardından Hürriyet ve Milliyet’in haber servis ücretleri daha çok merak edilmeye başlandı. Ajans PR olarak Hürriyet’te haber yaptırma düşüncesi olanlara bir teklifimiz var.

Hürriyet ve Milliyet'te haber yaptırmanın maliyeti
Hürriyet ve Milliyet’te haber yaptırmanın maliyeti

Gelin sizin de haberinizi Hurriyet.com.tr ya da Milliyet.com.tr’de yapalım. Haber formatında doğal bülten yayınları için Türkiye’de en çok tercih edilen haber siteleri Hürriyet ve Milliyet’te haber servis ettirmeniz için uzun uğraşlara katlanmanıza hiç gerek yok. Ajans PR ile irtibata geçerek Hürriyet’te haber yaptırma ya da Milliyet’e haber yaptırma talebinizi ileterek çok kısa süre içinde firmanız ya da markanız veya kendinizle ilgili haberlerinizi yayına alabiliriz.

Türkiye’nin en büyük haber siteleri hangileri?

Haber sitelerinin büyüklüğü sadece hitine (günlük ziyaretçi sayısına) göre belirlenmiyor. Haber sitesinin köklü ve otoriter olması ziyaretçi sayısından daha fazla önemseniyor. Hürriyet Gazetesi’nin internet sitesi hurriyet.com.tr aylık 216 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor ve günlük 7,2 milyon hiti bulunuyor. Hem günlük ziyaretçi sayısı hem de köklü ve otoriter bir site oluşu, Hürriyet’te haber yaptırmak isteyenlerin sayısını artırıyor.

Hürriyet'te haber yaptırmak
Hürriyet’te haber yaptırmak

Türkiye’de Hürriyet ile birlikte Sabah Gazetesi’nin internet sitesi sabah.com.tr de Türkiye’de en otoriter ve en çok ziyaret edilen ikinci büyük medya organı konumunda. Bu sitelere göre daha geç yayın hayatına girmesine rağmen Sözcü Gazetesi’nin internet sitesi sozcu.com.tr de bu sıralamada 3. sıraya yerleşti. Seçkin markalar ve tanınmış kişiler Hürriyet’te haber yaptırmanın yanında Milliyet.com.tr, Haber7.com ve Haberturk.com’da haber yaptırmanın maliyetlerini de merak ediyorlar.

Milliyet'te haber yaptırmak
Milliyet’te haber yaptırmak

Ajanslar ve gazetelerin kendi reklam işleyişinde sorunlara sebep olmamak adına Hürriyet’te haber yaptırma başta olmak üzere diğer büyük sitelerde haber yaptırmanın fiyatlarını alenen açıklamıyoruz. Ajans PR ile irtibata geçerek dilediğiniz haber sitesi ya da ajansın bülten yayını fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ajans PR neden bu kadar önemli?

Markalar ve tanınmış kişilerle yerel firmaların Türkiye’nin gündemine gelmesi için en kestirme yol olarak ifade edilebilir Ajans PR’ın çalışmaları. Siz de hem kendinizi hem de markanızı rakiplerinizin önüne geçirmek için Ajans PR ile kurumsal bir PR çalışması yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin PR ajansı sloganı ile yola çıkan Ajans PR’ın çalışma koşulları ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 304 17 28 No’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.