Sosyal medya PR çalışması (Instagram PR çalışması)

Ünlü markalar ve tanınmış kişiler artık sosyal medya hesaplarının onaylanması için ulusal ajanslarda ve ulusal haber sitelerinde PR çalışması yaptırıyorlar. Bazılarına göre Instagram PR çalışması olarak ya da Facebook PR hizmeti olarak adlandırılan bu çalışmayı alanında etkili PR şirketleri veriyor. Profesyonel PR ajansları içinde yer alan Ajans PR sosyal medya PR çalışması hizmeti de veriyor.

Sosyal medya PR çalışması neden gerekli?
Sosyal medyada tanınmış ve bilinen bir hesap olmasına rağmen ulusal ajanslarda hiç bu hesap sahibi kişiden ya da markadan bahsedilmiyorsa burada bir gariplik var demektir. Eğer tanınmış biriyseniz ve instagram (Instagram PR çalışması), facebook, twitter, youtube hesaplarınızın onaylanmasını (verification account) talep ediyorsanız yani sosyal medya hesabınıza mavi tik almak istiyorsanız sadece hesabınızın popüler olması yeterli görülmüyor.

Instagram PR çalışması
Instagram PR çalışması

Aynı zamanda ulusal ajanslarda ve ulusal haber sitelerinde de sizden bahsediliyor olmalı ki, tanınmış biri olduğunuza instagram (Instagram PR çalışması), facebook, twitter ya da youtube yetkilileri de inansın ve hesabınızı onaylasın. Ajans PR olarak tam da bu konuda biz devreye giriyoruz. Sizin için önce kısa bir araştırma ardından da kişisel ya da işletme olarak vizyonunuza uygun PR hikayeleri yazıyoruz. Yazdığımız hikayeler çerçevesinde oluşturduğumuz bültenleri ulusal ajanslarda ve sitelerde yayınlayarak sosyal medya hesaplarınızın onaylanmasına yardımcı oluyoruz. Instagram PR çalışması konusunda son günlerde çok fazla talep almaya başlayınca bu konuda kısa bir bilgilendirme yazısı hazırlamaya karar verdik.

Instagram PR çalışması
Instagram PR çalışması

Instagram PR çalışması nerelerde yayınlanıyor?
Sosyal medya pr hizmeti (Instagram PR çalışması) verdiğimiz kanallar Türkiye’de ‘haber’ dendiğinde ilk akla gelen haber ajansları başta olmak üzere tüm otoriter haber siteleri. Türkiye’nin en etkili haber ajanslarından DHA (Demirören Haber Ajansı) ve İHA (İhlas Haber Ajansı) ile en tecrübeli internet medya organlarından Hürriyet, Milliyet, Akşam. Güneş, Posta, CNN Türk, Takvim, Haber7.com, Haber3.com, Haberler.com, Star.com.tr, Sondakika.com, Yenisafak.com, Mynet.com, Turkiyegazetesi.com.tr, Beyazgazete.com.tr, Tgrthaber.com.tr (Instagram PR çalışması) Gazeteduvar.com.tr, Timeturk.com, Memurlar.net gibi sitelerle çalışmaktayız. Dilerseniz televizyon kanallarında da haberlerinizi yayınlıyoruz. İşletmenize ya da ofisinize gelerek yaptığımız profesyonel haber çekimi TRT 1, TRT Haber, Star TV, Show TV, atv, Kanal D, Kanal 7, FOX TV, Beyaz TV, A Haber, CNN Türk. Haber Global, Habertürk, Halk TV, KRT Kültür, NTV, Tele1, TGRT Haber, TRT Haber, TV100, TVNET, Ulusal Kanal ve Ülke TV gibi ulusal televizyon kanallarına da servis edilmektedir. Instagram PR çalışması yaptırmak ya da Türkiye’nin sizi ya da markanızı tanımasını istiyorsanız Ajans PR ile hemen iletişime geçebilirsiniz.